Menu

Post Sticker: Facebook’ta Etkileşimli Post Dönemi


pqblog_header01

 

Türkiye temsilcisi olduğumuz Post Sticker uygulaması hakkında sektörümüzün saygın sitelerinin yazdığı yazıları bir araya getirdik.

Facebook’ta Etkileşimli Post Dönemi

Post Sticker uygulaması, Facebook’ta paylaşılan görsel ve videoların altında, mini testler, soru-cevaplı anketler, kampanya tanıtımları, slayt gösterileri yapmaya imkan verirken; bunu potansiyel müşterileri sıkmadan, başka sayfaya yönlendirmeden, hemen oracıkta görsel ya da videonun altında halletmelerini sağlıyor. Uygulama, markaların Facebook paylaşımlarının etkileşimini ve geri dönüşleri artırıyor.

http://bigumigu.com/haber/facebook-ta-etkilesimli-post-donemi

En iyi dönüşüm, kullanıcılara mecra değiştirtmeden yapılandır!

Post Sticker, Facebook’ta paylaşılan görsellerin, videoların altında, kullanıcıları herhangi bir siteye yönlendirmeden mini testler, anketler, soru-cevap yarışmaları vb. kurguları yapmanızı sağlayan bir tool. Böylelikle hem sayfaların etkileşim oranları artıyor hem de herhangi bir yönlendirme olmadığı için dönüşüm oranları olabilecek en yüksek seviyede tutuluyor. Bir taşla iki kuş yani…

http://www.pazarlamasyon.com/teknoloji/en-iyi-donusum-kullanicilara-mecra-degistirtmeden-yapilandir/

Facebook’ta Etkileşimli Post Dönemi : Yeni Yüzyıl

Sizi darlamadan sıkmadan markayı eğlenceye çeviren çalışmayı ülkemizde ilk kullanan marka ise bir banka oldu. Türkiye İş Bankası’nın sosyal medya çıkışı ile “Anında Bankacılık” sayfasında videoları izliyorsunuz ve soruları cevaplıyorsunuz. Yine de hep aynı posta bakıyorsunuz. Diğer onlarca sayfaya yönlendirilmeden gerekli işlemleri tamamlayıp yarışmaya katılıyorsunuz. Sizce de muhteşem değil mi?

http://pazarlamailetisimi.com/facebookta-etkilesimli-post-donemi-yeni-yuzyil/

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.