Menu

Trend Micro’dan 2020 Filmi ve Haftanın 5 Önemli Gelişmesi

Görüntülü Görüşmelerde Yüz İfadenize Gerçek Zamanlı Yorum Yapan Uygulama

Artık en önemli konuları dahi Google Hangouts üzerinden görüşebiliyoruz, ailemizle de, patronumuzla da. Uzak mesafe ilişkilerinin, ailelerin ve uzaktan çalışanların her gün defalarca kullandığı bir uygulama Hangouts. Us+ da Google Hangouts görüşmelerinde ifadelerinizi daha doğru kullanabilmeniz için size gerçek zamanlı geri bildirimlerde bulunan ücretsiz bir eklenti. Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Statigram’dan Instagram Hesabınızın 2013 Özeti

Tıpkı Facebook’un 2013 yılının özetini bize sunmuş olması gibi Instagram için de Statigram bir uygulama hazırlamış. Uygulama Instagram hesabınıza giriş yaptıktan kısa bir süre sonra mail adresinize sizin için hazırlamış olduğu videoyu gönderiyor. Dilerseniz videoyu Instagram hesabınızdan direk olarak paylaşabiliyorsunuz. Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Trend Micro’dan 2020 Filmi

Trend Micro 2020 yılında dünyamızı öngören dokuz bölümlük bir dizi hazırlamış. 2020 yılında tamamen dijitalden gerçekleşecek olan seçimlere yönelik bir siber saldırının dünyayı nasıl durdurduğu ve insanların ölümüne yol açtığı üzerine kurgulanmış. Haberin devamını okumak için tıklayınız. 

2013 Yılının En Önemli Mobil Uygulamaları

2013 yılını şekillendiren uygulamaların listelendiği makalede ilk sırada Snapchat gelirken hemen ardından Google Now ve Nike+ Move geliyor. Word Lens, Vine, Yahoo Weather, Uber, IFTTT ve Badland de listenin diğer uygulamaları. Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Twitter’dan İnteraktif Yeni Yıl Mesajları Haritası

Twitter’ın oluşturduğu haritada doğudan batıya doğru yeni yılın ilk dakikalarıyla birlikte kullanıcıların gönderdiği tweet’ler bir arada sunuluyor. Harita üzerindeki zaman dilimlerine tıklayarak o boylamdaki ülkelerden en çok hangi mesajların gönderildiğini görebiliyorsunuz. Haberin devamını okumak için tıklayınız. 

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.