Menu

Dijital Dünyada Haftanın 5 Önemli Gelişmesi

Orta Dünya’yı Google Chrome ile Gezin

Google Chrome deneyimini en iyi şekilde test edebileceğiniz Orta Dünya’yı tanıtan Hobbit filmi uygulaması incelenebilir durumda. Oyunlar ve videolarda barındıran site ile Orta Dünya’yı yakından tanıyabilirsiniz. Tamamen HTML5 ile hazırlanmış ve Chrome Experiments listesine girmiş olan web sitesi tam bir görsel şov sunuyor.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Game of Phones | Virgin Mobile

Virgin Mobile Game of Thrones’dan ilham aldığı bir kampanya hazırlamış. Kampanya Avustralyalıların kendi aralarında oynayabileceği bir mobil oyunu mevcut. Oyunu oynayan katılımcıların 200 bin dolar kazanma şansı var, oyunu kazananların ünvanı da ‘The King’ şeklinde verilmiş. Filmde hipsterlar muhasebecilerle, vejeteryanlar kasaplarla, en iyi arkadaş görünen kızlar birbiriyle kapışıyor. Marka filmde Youtube ünlülerini kullanmış.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Pinterest’te Yer Pinlemeleri

Pinterest yeni özelliği Place Pins’i tanıttı. Bu yeni özellik ile birlikte belli bir bölgeyi tanıtan Pinlemeler Boardlar halinde harita üzerinde gösterilmekte. Boardlara harita ekleyerek mekanları tanıtan yeni boardlar artık oluşturulabiliyor.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Swipe Sizi PowerPoint’ten Kurtarıyor

Özellikle çok fazla sunum hazırlamak zorunda olan kişileri en çok uğraştıran şeyler, sunumları taşımak ve hazırladıkları sunumları yönetmek. İşte derdinize derman olabilecek bir girişim, Swipe. Swipe farklı formattaki sunumlarınızı online ortamda saklayabileceğiniz ve hangi aygıt üzerinden açarsanız açın senkronize ederek sunumuzunu yönetebileceğiniz bir yapı.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

2013’te En Çok Paylaşılan Reklamlar

2013 yılı boyunca en çok paylaşılan 20 reklam filmi derlenmiş. İlk sırada Dove’un Gerçek Güzellik reklamı geliyor.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.