Menu

Galatasaray, Türkiye’de Foursquare Marka Rozetini Alan İlk Spor Kulübü Oldu!

 

İlklerin takımı Galatasaray, sosyal medya ajansı Promoqube aracılığı ile yaptığı Foursquare görüşmeleri sonucu yine bir ilke imza atarak Foursquare ile yapacakları projeler için anlaşma imzaladı.

Dünya çapında 40 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Foursquare, gittikçe büyüyen lokasyon bazlı bir uygulama. Bulunduğunuz mekanlarda check-in yaparak, o mekanlarda tavsiyeler bırakabildiğiniz ve bırakılan tavsiyeleri okuyabildiğiniz, aynı zamanda mekan arama motoru olarak kullanabildiğiniz Foursquare, kullanıcılara gitmek istedikleri ya da bilmedikleri ama yakınlarında olan harika mekanlar hakkında ipuçları ve bilgiler veriyor.

Tüm dünyada Foursquare kullanıcı sayısına bakıldığında Amerika’dan sonra ikinci sırada olan Türkiye, Avrupa’da ise birinci sırada yer alıyor. Galatasaray, Türk markalar arasında Foursquare ile anlaşma yapan ilk markalar arasında yer alırken, projeyi sonuçlandıran ilk spor kulübü de oldu.

Yakın zamanda taraftarlarımızı Galatasaray-Foursquare birlikteliği ile ilgili çeşitli sürprizler beklerken, bunlardan ilki olarak Galatasaray Foursquare sayfasını beğenen ve belirlenen maçta check-in yapacak olan taraftarlarımıza özel tasarlanmış Galatasaray Rozeti olacak.

Rozet uygulamasını kullanan ilk Türk spor kulübü olma hakkını da elde eden Galatasaray, bu uygulamayla sarı kırmızılı taraftarlara çok çeşitli fırsatlar sunacak.

https://foursquare.com/galatasaraysk

 

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.