Menu

SENSEKIT: Sosyal medya yönetim platformu

Sunumlarımızda her zaman altını çizdiğimiz bir konu vardı; Promoqube sosyal medya konusunda öncü bir şirket ancak sadece bir sosyal medya şirketi değil. Sosyal teknolojiler geliştirmek amacında olan, hızla değişen ve gelişen bilgi çağında markaların bu değişen dünyaya ayak uydurması için teknoloji şirketi gibi çalışan bir ajans. Bu nedenle de her zaman bazı konularda öncü olmalı.

Bu misyon ile uzun zamandır enerjimizi ve kaynaklarımızı sosyal teknolojiler geliştirmeye ayırıyoruz. Bugün gururla söyleyebiliriz ki kullandığımız ve tamamen Promoqube tarafından geliştirilen Sensekit platformu dünya çağında komple bir sosyal medya yönetimi platformu haline geldi.

Her geçen gün daha fazla görüyoruz ki, sosyal medya artık bir mühendisliğe dönüşüyor. Bu dünyada;

Milyonlarca konuşulma arasında marka hakkında konuşulanları bulmak bir şeydir. Sensekit ile yaptığımız şekilde, bu konuşulanlardan gelişmiş analizler sunmak ve bu analizlerin sonucunda aksiyonlar önermek, olumlu mesajları daha fazla kişiye gösterirken olumsuzları çözmek için stratejiler geliştirmek başka bir şeydir.

Sosyal medyada, müşterilere yanıt vermek bir şeydir. Sensekit olarak yaptığımız gibi bu işi süreçlendirmek, yüzlerce müşteri şikayetini aynı kalitede yönetilmesini sağlamak ve çalışan performanslarını takip eden sistemler geliştirmek başka bir şeydir. (Örneğin: Sosyal medya kanalı ile şikayette bulunmuş bir müşterinin ikinci veya beşinci şikayetinde her seferinde yeniden iletişim bilgilerini istiyorsan, call center’a o müşterinin daha önceki şikayetlerinin özetini iletemiyorsan, bu işi çok ilkel yapıyorsun anlamına gelir.)

Sosyal medyada kampanya yapıp engagement yaratmak bir şeydir. Sensekit ile yaptığımız, insanların sosyal medya hesaplarına bağlanıp, onların bütün beğenilerini gruplandırıp markaya, müşterilerini daha önce hiç tanımadıkları kadar yakın tanıtabilmek, müşteri datası ile sosyal medya datasını eşleştirebilmek başka bir şeydir.

Promoqube olarak kendimizi hep bir adım ötede olarak görüyoruz, hep bir adım sonrasını geliştiriyoruz. Sensekit, markaların sosyal medya’da ihtiyaç duyduğu, sosyal medya takibi, sosyal medya şikayet yönetimi ve Sosyal CRM hizmetleri için komple altyapı sunan bir platformdur. Deneyin. 🙂

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.