Menu

Dennis Crowley İstanbul’da

Geçtiğimiz mayıs ayında Foursquare’in Avrupa’dan sorumlu Yönetici Direktör’ü Omid Ashtari ofisimizi ziyaret etmiş ve markalarımızla birlikte güzel, verimli bir gün geçirmiştik.
Bu haftasonu ise Foursquare’in kurucusu Dennis Crowley İstanbul’a geldiğini ve pazartesi Foursquare severler ile minik bir buluşma yapmak istediğini duyurdu.

Foursquare Türkiye‘nin hemen Türkiye’deki kullanıcılarına duyurduğu ve kısa sürede organize olan bu keyifli sohbete bizde katıldık.

Özellikle iki konunun Türkiye’deki markalar tarafından merakla beklendiğini anlatırken Dennis Crowley de Türkiye’nin Foursquare açısından da oldukça önemli olduğunun altını çizdi. Yakın zamanda Amerika’da hayata geçen Foursquare Reklamları konusunu sorduğumuzda, “mutlaka Türkiye’de de yapmayı düşünüyoruz, sizlerle irtibata geçeceğiz” dedi. Konuştuğumuz bir diğer konu ise banka kartlarımızın Foursquare hesabımızla eşleştirilmesi ve indirimlerin doğrudan karta yüklenmesi idi. Bu konuda burada bankalar ile birlikte çalışmaları gerektiğini söylerken, şu an için sadece Amerika’da geçerli olduğunu Türkiye’de gerçekleşebilmesi için teknoloji tarafında bankalar ile ciddi bir çalışma yapılması gerektiğini bunun için Türkiye’de araştırmalarına devam ettiklerini belirtti.

Son olarak Türkiye’de bir ofis olması için erken olduğunu ama giderek İstanbul’a alıştıklarını ve bölgeyi biraz daha araştırdıklarını belirtti ve yaklaşık iki saatlik bir buluşma sonrası İstanbul tatiline devam etmek ve İstanbul’u keşfederken “Bosphorus Badge” ini almak için yoluna devam etti.

Eylül ayında yapılacak olan Webrazzi Summit’te Foursquare’in Avrupa’dan sorumlu Yönetici Direktör’ü Omid Ashtari’nin de konuşmacı olduğunu hatırlatalım.

Foursquare Türkiye Dennis’i fotoğraflarken bende onları yukarıdaki gibi fotoğrafladım 🙂

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.