Menu

Haftanın Beşi

Instagram Fotoğraflarınız Masanızda!

Instagram ile çektiğiniz fotoğrafları, takip ettiğiniz arkadaşlarınızın fotoğraflarını görebileceğiniz bir dijital çerçeve olan Instacube’un yaratıcısı Kickstarter‘da destek bekliyor.

Duş Alırken Web’de Sörf!

Fei Chung Billy Ho’nun tasarladığı ürün, yüksek teknoloji sistemi ile hemen dikkat çekiyor. Ho’nun yeni nesil duşakabinlerdeki lüks, rahatlık ve yaratıcılığı barındıran “Le Terme” eseri Reece Bathroom Innovation Ödüllerinde finale kaldı. Ho’nun Le Terme ismini verdiği eserinde duş alırken evinizdeki akıllı telefon veya tablet ile senkronize edebileceğiniz gibi, müzik dinleyip video izleyebiliyor, telefon konuşması da yapabiliyorsunuz.

Kimi Gizli Gizli Beğeniyorsunuz?

Huntcha ile gizli gizli beğendiğiniz, hoşlandığınız kişilerden bir liste oluşturabilir, eğer listeden biri de sizi beğeniyorsa arkadaşlığınızı başlatabilirsiniz. Bu yeni web sitesi sizi tanımadığınız kişilerle eşleştirmek yerine, zaten tanıdığınız ve beğendiğiniz kişilerden oluşturduğunuz listenizden biriyle arkadaşlık etmenizi sağlıyor. İnternet sitesine gidip giriş yapmanız ve gizli listenizi oluşturmanız yeterli. Kim bilir belki sizin hayran olduğunuz kişi de size hayrandır 🙂

Microsoft’un Yeni Logosu!

1987 yılından bu yana aynı logoyu kullanan Microsoft‘un logosunu değiştirmesi bu haftaya damgasını vurdu. Kimileri çok beğenirken kimileri de hiç hoşlanmadıklarını belirttiler. Yukarıda Microsoft’un resmi videosunu izledikten sonra Techcrunch’ın logolar ve yeniden tasarımlar konusunda uzman olan, grafik tasarımcı Armin Vit ile röportajını izleyebilirsiniz.

Call Me Maybe!

Son zamanlarda en çok izlenen ve coverı yapılan şarkı Call Me Baby’nin en son versiyonu Steve Kardynal tarafından chatroulette kullanılarak yapıldı ve youtube’da izlenme sayısı 21 milyonu çoktan geçti. Chatroulette dünyanın her tarafından insanların tesadüfi olarak eşleştirildiği bir sohbet sitesi. Eğlenceli ve keyifli pazarlar dileriz!

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.