Menu

Haftanın Beşi

Domino’s Pizza’dan Çorba

Hızlı, taze, sağlıklı, bol seçenekli ve eğlenceli pizzaların yaratıcısı Domino’s, yemeğe çorbayla başlamak isteyenlerin çok sevineceği bir açıklama yaparak bu Ramazan’da sofralarımızı yeni taze domates ve baharatlarla geleneksel ev usulu pişirilmiş, tane karabiberli ve tereyağlı mis kokulu domates çorbasıyla da lezzetlendiriyor! Siz de bu leziz maceraya dâhil olmak isterseniz Domino’s Pizza’nın lezzet kaçamaklarından biriyle birlikte çorbamızı hemen www.dominos.com.tr’den sipariş edebilirsiniz!
https://www.facebook.com/DominosTurkiye/app_444330432266124

#ozgurlugunesahipcik

OneLove Festivali bu yıl çok farklıydı: Alkol satışı yasaklandı, sponsor firmaya müdahale edildi. #ozgurlugunesahipcik‬ etiketi ve http://ozgurlugunesahipcik.com/ adresinde onbinler özgürlüklerine sahip çıkmak için toplandılar. Kampanya Facebook, Twitter ve websitesi üzerinden devam ediyor. Oluşum, kampanyayı daha sonra offline mecraya da taşıyacağını belirtiyor. Siz de imzanızı attınız mı?

Stanley’nin Piyanosu!

Kendi başına çalan bu piyano, istek parçalarını peçete ile değil tweet’lerinizle alıyor. @stanleypiano hesabına attığınız tweet sonrasında piyanonun hafızasından istek şarkınız çalınırken size de twitter üzerinden cevap geliyor.

Atıştırmalık Dağıtan Otomat!

Atıştırmalık hediyeler veren bir otomattan, hediyeleri kapmak için en fazla ne yapardınız? Butona 100 kere mi basardınız? 500 mü, yoksa 1000 mi? Peki otomata tapar mıydınız? Atıştırmalık yiyecekleri ücretsiz dağıtan bu otomatın da kendine göre şartları var. Ancak onları yerine getirirseniz yiyeceğinizi kapabiliyorsunuz! Oldukça eğlenceli bir çalışma.

Özel Sinema Gözlüğü!

Sony’nin çıkardığı bu yeni gözlükler ile sinemaya gittiğinizde izlediğiniz filmi kendiniz için daha rahat izlenebilir hale getirebiliyorsunuz. Kendi seçtiğiniz dilde altyazıdan tutun, filmi başka açıdan izlemeye, sesi daha fazla açmak ya da görüntüyü yaklaştırmak gibi özellikleri kullanabiliyorsunuz. Bu yeni çıkan gözlük henüz Türkiye’ye gelmemiş olsa bile, Amerika’da bazı sinemalarda denenmeye başlanıyor. Böylelikle büyük ekranda film izleme olanağı sunan sinema keyfini kendinize göre özelleştirerek daha da keyifli hale getirebiliyorsunuz.
İyi pazarlar! İyi haftalar!

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.