Menu

Haftanın Beşi

İşbankası ile Sonbaharda Venedik’te Olma Şansı!

İşbankası’nın yeni uygulaması ile Facebook kullanıcıları, http://on.fb.me/mxmls ya da http://on.fb.me/mxmmm linklerine tıklayarak kişiye özel hazırlanan film fragmanlarını görebiliyorlar.

11 Temmuz’a kadar sürecek olan kampanya sonunda 3 çift Venedik seyahati ve Venedik Film Festivali’ne katılma şansı yakalayacak.

#degistirmekistiyorum

Kotex’in Twitter uygulaması üzerinden kullanıcılar, hayatlarında değiştirmek istediklerini, tweet’lerinin sonuna otomatik olarak eklenen #degistirmekistiyorum hashtag’i ile Twitter’da paylaşarak 1 aylık b-fit üyeliği ya da Kotex kazanma şansı yakalıyor.

Sizin de hayatınızda değiştirmek istediğiniz şeyler varsa #degistirmekistiyorum demek için, http://kotexturkiye.winnertweet.com üzerinden paylaşarak konuşmaya dahil olabilir, çekilişe katılabilirsiniz.

Makyaj Yaparken Araba Kullanmayın!

The Telegraph’ın haberine göre 500.000 yol kazasının, kadınlar makyaj yaparken meydana geldiğini tespit eden Volkswagen; bu konuda kadınları bilinçlendirmek için bir video hazırlayarak konuya dikkat çekmeyi başarmış.

Audi R8 LMS

Motor yarışlarında seyircinin tepkisini önemseyen Audi, yarış tutkunları için geliştirdiği özel LED cihazı ile seyircilerin mesajlarını havaya yazmalarını sağlıyor. Fotoğrafın çekilmesi ile görünen mesajlar sonrasında Facebook hesabında toplanıp, tüm yarışseverler ile paylaşılabiliniyor.

Microsoft Surface’ı Tanıttı

Microsoft, sonunda tablet bilgisayarını görücüye çıkardı. 18 Haziran 2012’de ürün, Microsoft CEO’su Steve Ballmer tarafından Los Angeles’ta tanıtıldı.

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.