Menu

Haftanın Beşi

Yolumuzu Aydınlatan Tüm Babaların Babalar Günü Kutlu Olsun!

Audi’nin Babalar Günü’ne özel hashtagi ile başlattığı Twikayeler kampanyası, Twitter kullanıcılarının babalarına karşı hissettikleri duygulara aracı oldu. Sevgilerini Twitter üzerinden binlerce kişiyle paylaştılar ve #benimbabam hashtagi ile paylaşımların yapıldığı yarışmada, kullanıcılar, kampanyaya katılmak için http://auditurkiye.winnertweet.com adresi üzerinden kısaca babalarını anlattılar.

Kazanan kullanıcı Audi Butik’in özel koleksiyonundan oluşan muhteşem bir hediye kiti kazandı.

İşbankası Sizi Venedik Film Festivali’ne Götürüyor!

Türkiye İş Bankası’nın kredi ve mil kartları Maximum Kart ile Maximiles, Cinemaximum sinemaları ile birlikte gerçekleştirdikleri kampanyalarının sosyal medya ayağında da bir projeye imza attı. 3 çifte Venedik seyahati ve Venedik Film Festivali’ne katılma şansı tanıyacak olan kampanyanın tanıtımı için Facebook’da yayınlanan videoda kullanıcılar kişiye özel bir fragman oluşturabiliyorlar.

Bu uygulama kullanıcılara “Venedik’te Sonbahar” adlı kurgusal filmin fragmanı içerisinde yer almayı vaat ediyor.
Siz de kendi fragmanınızı yaratmak isterseniz http://on.fb.me/mxmls ya da http://on.fb.me/mxmmm linklerine tıklayabilirsiniz.

Veri Transferinde Son Nokta

USB kablolar, bluetooth derken sıra insan vücudunu veri transferi için kullanmaya geldi. Ericsson’un geliştirdiği yeni teknoloji ile insan vücudunu bir köprü olarak kullanıp veri aktarımını sağlayabiliyoruz.
Bundan sonra bir elimizde cep telefonumuz varken kilitli kapıları açabilir, yazıcı, hoparlör, televizyon gibi araçları çalıştırabilir hale gelebiliriz.

Google Play

Apple Cloud, Dropbox derken Google, Google Play’i iki yeni video ile tanıtıyor. Müzik, video ve dokümanlarınızı android telefonunuz, tabletiniz ve bilgisayarınızla nasıl senkronize edeceğinizi eğlenceli bir anlatımla görebilirsiniz.

Tenis Maçlarına Heyecan Katacak Yeni Uygulama

Tenis raketine konan bir sensör sayesinde, tenisçinin performansı ölçülebiliyor ve seyirciyle paylaşılabiliyor. Bilgiler uygulamaya gönderildiğinden seyirciler de tabletlerinden maçın istatistiklerini de takip edebiliyor ve favori oyuncusunun performansını daha detaylı görebiliyorlar. Aynı zamanda maç sırasında dev ekrandan oyuncu performans değerlendirmelerini karşılıklı yayınlamak da mümkün.

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.