Menu

Markalar da Timeline’a Geçiyor!

Marka Sayfaları için Facebook Timeline’ın 29 Şubat’ta açılması bekleniyor.
4 yılda bir gelen 29 Şubat genelde çok anlam ifade etmezken, o gün Timeline’ın markalar için açılacağı dedikodusuyla birlikte ilk defa 29 Şubat’ın gelmesi heyecan yaratıyor.

Facebook’un tüm kullanıcıları yeni Timeline formatına geçirmesinden sonraki en mantıklı adım marka sayfalarını da Timeline’a geçirmesiydi. Yeni Timeline formatını düşünürsek, markaların bu formatta takipçileri ile iletişim kurmak için farklı yollar deneyeceklerini göreceğiz.

Pazarlamacılar ve marka iletişim sorumluları markalarının Timeline sayfaları açılmadan once kendi kişisel sayfalarında Timeline’ı deneme ve markaları için en verimli şekilde nasıl kullanacaklarını keşfetme şansı bulacaklar. Timeline’ın sayfalara getirdiği yeni özelliklerden en dikkat çekeni ise sayfada albüm kapağı görselinin profil fotoğrafının arkasında gösterilmesi. Markalar bu yeni tasarım için kreatif çözümler üreterek, şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıkartabilir.

Diğer yenilikler arasından içeriklerin sayfanın sağ ve solunda sergilenmesi markaların stratejilerine yeniden göz atmasına neden olacaktır.

Bakalım Timeline’da en orjinal fikirler hangi markalardan çıkacak?

Aslı Koparal

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.