Menu

2012 Promoqube’e Avans Verdi

En uzun gecede yolu Roxy’ye düşenler, yılın en eğlenceli sosyal medya partisine tanık oldu. Biz de Promoqube olarak bu son ‘model’ eğlenceye ev sahipliği yaptık!

Roxy’nin kapısındaki büyük kalabalığı aşıp, kapıdan içeriye girenler önce DJ Ali Burgaç’ın ritimleri ile parti havasına girdi. Gecenin ilerleyen saatlerinde son günlerin en popüler gruplarından biri olan Model’in sahne performansıyla yükselen kalabalığın nabzı, DJ FUCHS’un muhteşem seti ile zirve yaptı.

Bu önemli gecede sosyal medyayı aktif kullanan markaların temsilcileri, sosyal medyanın popüler isimleri de bizlerle birlikteydi. Ayrıca konukların attığı tweet’lerle #enuzungece eğlencesine sosyal dünya da şahit oldu. #enuzungece hashtag’i de Twitter’ın Trending Topic listesinde üst sıralara tırmanarak, zirvede yerini aldı!

Yılın en sosyal partisinde #enuzungece coşkumuza ortak olan bütün konuklarımıza, #enuzungece için desteklerini esirgemeyen Roxy, Remy Martin Türkiye, Jack Daniels Türkiye, Finlandia Vodka Türkiye ve Tuborg’a teşekkür ediyoruz.

Biz en uzun gecede bütün enerjimizi topladık. Promoqube olarak yaratıcı fikirler ve yepyeni projelerin bizi beklediği 2012 yılına şimdiden hazırız!

Siz de sosyal medyada daha neler yapabileceğimizi görmek için 2012’de de bizi takip etmeye devam edin!

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.