Menu

Facebook Dublin (European Headquartes’a) Doğru

Birazdan Facebook – Dublin (European Headquarters)’a doğru uçuşa geçiyorum. Bu yazıyı da havaalanından yazıyorum.

Dublin’e gidiş sebebimiz ise Facebook’un Dünya’da Tavsiye Ettiği 49 Ajansı hem yeniliklerden haberdar etmek hem de ajanslar arası işbirliklerinin artması için Dublin’de toplamak istemesi ve bizi de davet etmesi. Biz de Promoqube olarak orada olacağız ve hem yaptığımız işleri biraz anlatacağız hem de bizim çapımızda ajansların neler yaptığını birinci ağızdan duyma fırsatı bulacağız.

Uzaktan takip ettiğimiz birçok ajans ile tanışmak büyük bir şans. Aslında 49 Ajansın işlerine baktığımda en az 45’inden ileride olduğumuzu söyleyebilirim. Bu hafta da bunun ne kadar doğru olduğunu test etme fırsatı bulacağız.

Facebook Credits, Sosyal Ticaret, Facebook Ads Api gibi yakın gelecekte neler olacağına dair aklımda onlarca soru var. Sorularım ile bir hayli vakitlerini alacağım.

Perşembe günü tüm gün Facebook’ta geçecek. Cuma günü için ayarlanmış birkaç toplantımız var. Döndüğümde ise Facebook’ta öğrendiklerimi güzel bir yazı ile özetleyeceğim. Görüşmek üzere 🙂

Hasan Başusta

3 Comments

 • Melih Bayram Dede

  İyi yolculuklar. Promoqube’un böylesi uluslararası bir platforma katılması çok önemli. Tebrikler.

  Ekim 20, 2010 - 6:17 am
 • Ali Aygün

  Özellikle sosyal ticaret üzerine daha fazla soru sormanı ve bizimle paylaşmanı istiyorum Hasan 🙂

  Ekim 20, 2010 - 6:19 am
 • Tugba Soyturk

  İyi yolculuklar Promoqube… Dönüşte paylaşacaklarınızı merakla beklemekteyiz…Dünyada tavsiye edilen 49 ajanstan biri olmak gerçekten çok sevindirici.

  Tebrik ediyorum.

  Ekim 20, 2010 - 12:06 pm

Leave A Comment

Your email address will not be published.